Profesionalus dantų balinimas

Profesionalus dantų balinimas

Mūsų šypsena – tai mūsų gyvensenos veidrodis, todėl daugelis nori džiaugtis sveikais ir baltais dantimis. Dantų balinimas yra viena populiariausių estetinės odontologijos procedūrų. Svarbiausios dantų spalvos pasikeitimo priežastys: senyvas amžius, dažančių produktų (kavos, arbatos, kolos, tabako, vyno) vartojimas, įvairios dantų traumos, paveldimumas, antibiotikų (tetraciklino) vartojimas, per gausus fluoridų kiekis, uždegimai, ankstesnių gydymų pasekmės.

Trumpai

JAV pirmauja daugelyje medicinos ir kitų technologijų srityse, ne išimtis ir dantų balinimas.  Džiaugiamės galėdami pasiūlyti jums dantų balinimo sistemas tiesiai iš progreso kalvės - JAV. Odontologijos klinikoje OK galime atlikti profesionalų dantų balinimą naudodami jūsų pasirinktą JAV gamintojų sistemą: Ultradent Opalescence arba Philips WhiteSpeed. Aktyvavimui naudojame modernią, galingą, papildytą raudonos šviesos diodu dantų balinimo lempą WhiteMAX BR800

Plačiau

Liaudyje vyrauja įvairių receptų, kaip neva galima išbalinti dantis namų sąlygomis, naudojant sodą, citrinos rūgštį ar kitus produktus, tačiau tiesa ta, kad toks greitas dantų balinimas ir buitiniai eksperimentai niekuomet nėra tokie efektyvūs kaip dantų balinimas odontologijos klinikoje.

Greitas ir saugus dantų balinimas klinikoje
Labai dažnai, kai imama kalbėti apie dantų balinimą, pacientai nerimauja, ar ši procedūra yra saugi. Tačiau jei balinsite dantis specialisto kabinete, galite būti ramūs, kad viskas bus atlikta tinkamai. Itin populiarus ir patikimas dantų balinimas Kaune ar kituose didžiuosiuose miestuose – dantų balinimas specialia šaltos šviesos lempa. Odontologijos klinika OK Kaune siūlo tokią paslaugą ir dantų balinimą atlieka su JAV gamintojų balinimo geliais Ultradent Opalesence ar Philips WhiteSpeed bei naujausia įranga – WhiteMAX BR800 balinimo lempa. Toks „kabinetinis dantų balinimas“ užtrunka apie 30-60 minučių ir yra neskausmingas. Dažniausiai tokia neskausminga ir paprasta procedūra suteikia dantims baltumo kur kas ilgesniam laikui nei kiti būdai. Toks dantų balinimas ne tik saugus ir patikimas, bet ir labai patogus. Be to, lyginant su dantų balinimu kapomis, trunka keletą kartų trumpiau.

Dantų balinimas kapomis
Dar vienas gana populiarus būdas suteikti dantims šviesesnį atspalvį – dantų balinimas kapomis. Tokią procedūrą galima atlikti ir namuose, tačiau kiekvieną naktį namuose dėtis kapas prieš miegą ne daugeliui yra patogu ir malonu. Balinant kapomis, dantys įvedami į specialias kapas ir ten balinami kapose esančių specialių gelių. Tokia procedūra užtrunka nuo valandos iki kelių. Toks dantų balinimas reikalauja iki dešimties procedūrų, o dantys pašviesėja mažiausiai 2 atspalviais.

Endodontinis dantų balinimas
Dar viena gana populiari procedūra, kurią siūlo Odontologijos klinika  OK, tai endodontinis dantų balinimas. Jo metu naudojamos naujausios balinimo Ultradent Opalescence medžiagos. Dažniausiai tai dantų balinimas, kuomet dėl tam tikrų priežasčių dantis jau negyvas, o ilgainiui ima keisti spalvą. Tai itin efektyvi ir nebrangi procedūra. Jei pacientams aktualios dantų balinimo kainos, visuomet įvairius pasiūlymus siūlo Odontologijos klinika OK, kur ne tik dantų balinimo paslaugas, bet ir kitas procedūras odontologai atlieka greitai, patikimai ir saugiai.