Terapinė odontologija
Gydymo plano sudarymas.

Trumpai

Atvykę į kliniką jūs turėsite užpildyti trumpą anketą, gydytoja apžiūrės jūsų burną, nustatyts esamus dantų ar gleivinės pažeidimus, ligas ar problemas ir sudarys gydymo planą, kuriame numatoma kiek ir kokių procedūrų jums rekomenduojama atlikti, taip pat supažindins su reikiamų procedūrų nauda, kaina, trukme, galimais šalutiniais poveikiais ar rizikomis. Jei reikės, gydytoja galės jus užregistruoti papildomai konsultacijai pas antrinio lygio specialistę. Papildomos konsultacijos gali reikėti dėl chirurginių intervencijų, periodonto operacijų ar kitų paslaugų, kurias atlieka antrinio lygio specialistai. 

Plačiau

Registracija ir atvykimas

Gydytojo konsultacija ir gydymo plano sudarymas yra pirminis jūsų gydymo proceso etapas. Tam, kad taupytumėte savo laiką, rekomenduojame iš anksto užsiregistruoti pas norimą gydytoją. Iš anksto užsiregistravę, jūs būsite priimti sutartu laiku. 

Sveikatos anketa ir sutikimas dėl odontologinių paslaugų

Atvykę į kliniką jūs turėsite užpildyti trumpą anketą, kurioje reikės nurodyti savo kontaktinius duomenis, atsakyti į keletą klausimų apie jūsų sveikatą, susijusių su odontologinėmis paslaugomis ir odontologinių procedūrų metu naudojamais medikamentais. Labai svarbu sąžiningai atsakyti į anketos klausimus, kadangi jūs galite būti alergiški tam tikriems medikamentams, arba jūsų sveikatos būklė gali neleisti atlikti vienų ar kitų procedūrų bei naudoti vienų ar kitų medikamentų.
Taip pat turėsite pasirašyti sutikimą sveikatos priežiūros  paslaugoms. Sutikimas paruoštas pagal reikalavimus, kurie patvirtinti Sveikatos apsaugos ministerijos 2010 m. kovo 8 d. įsakymu Nr. V-184 "Dėl Sutikimo dėl sveikatos priežiūros paslaugų teikimo formos reikalavimų aprašo patvirtinimo".

Apžiūra ir gydymo plano sudarymas

Tam, kad sudaryti gydymo planą, gydytoja apžiūrės jūsų burną, nustatys esamus dantų ar gleivinės pažeidimus, ligas ar problemas ir sudarys gydymo planą, kuriame numatoma kiek ir kokių procedūrų jums rekomenduojama atlikti. Gydytoja taip pat supažindins jus su reikiamų procedūrų nauda, kaina, trukme, galimais šalutiniais poveikiais ar rizikomis. Jei jums bus reikalinga sudėtinga chirurginė pagalba, pavyzdžiui  sudėtingas danties rovimas, periodonto operacija, danties šaknies chirurginė modifikacija, implantavimas, kaulo priauginimas ir panašiai, gydytoja galės jus užregistruoti papildomai konsultacijai pas antrinio lygio specialistą. Antrinio lygio specialistas - tai atitinkamos srities papildomą išsilavinimą ir licenciją turintis gydytojas, kuris galės kvalifikuotai atsakyti į jums kylančius klausimus ir parinkti tinkamą gydymą jūsų dantų ar gleivinės ligoms gydyti ar problemoms spręsti.

Kaina ir nuolaidos mūsų pacientams

Terapinės odontologijos apžiūra ir gydymo plano sudarymas kainuoja 20 Lt. Jei jūs tęsite gydymą mūsų klinikoje, pinigai, sumokėti už konsultaciją, bus išskaičiuoti iš sekančio apsilankymo metu atliktų procedūrų kainos, tuo būdų pacientams, kurie tęsia gydymą mūsų klinikoje, šios paslaugos atliekamos nemokamai.

Susijusios temos